Son dönemlerin en çok duyulan kozmetik ürünleri arasında yer alan wtob yani white to black şampuan beyaz saçların görünümünü saçın normal rengi ile değiştiren bir üründür. Ancak bunun için şampuanın olması gerektiği gibi ve düzenli olarak kullanılması gerekir. Bu şekilde gün aşırı olarak kullanıldığında kısa süre içerisinde istenilen etkinin meydana geldiği ifade edilir.

Saç, sakal ve bıyık kullanımı için uygun olduğu belirtilen wtob şampuan bilinen herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Eczanelerde ya da buna benzer yerlerde değil de resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulan white to black şampuana sahip olabilmek için tek yapılması gereken site üzerinden ürünü sipariş vermektir.

White to black şampuanın satıldığı internet sitesine girildiğinde sitede sağ kısımda hemen satın al sekmesine tıklanır. Açılan sayfada yer alan bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması önemlidir. İsim, soyisim, e posta adresi, telefon numarası, ödeme şekli, kaç tane wtob şampuan satın alınacağı, teslimat adresi ve varsa eklenmek istenen mesaj kısımları en doğru şekilde doldurulur.

Ödeme şekli olarak baktığınızda kapıda nakit ödeme, havale ile ödeme ve kapıda kredi kartı seçeneklerinden herhangi birini seçmek gerekir. Ödenecek olan tutar satın alınacak şampuan sayısına göre farklılık gösterecektir.

Kolay bir kullanıma sahip olan white to black şampuan herkes tarafından kullanılabilir. Bunun için öncelikle az miktarda şampuan avuç içerisine alınır ve daha sonra önceden ıslatılmış olan saçlara masaj yapılarak sürülür. Saç diplerinden saç uçlarına doğru masajla iyice köpürtülen şampuan yaklaşık beş dakika kadar saçta bekletilir. Bu sürenin dolması şampuanın saça nüfuz edebilmesi açısından önemlidir. Bekleme süresinin bitmesiyle birlikte şampuan ılık suyla saçtan durulanır. İstenilen etkinin elde edilebilmesi için saçın kirlenmesini beklemeden gün aşırı bu şampuanla yıkamak gerekir. Bu şekilde kullanım sonucunda kısa süre içerisinde istenilen olumlu etki elde edilecektir. Bunun içni tek yapılması gereken hiç vakit kaybetmeden şampuanı sipariş vermektir.

Wtob nerede satılır? Ürünü almak isteyenler şu şekilde alabilirler: Wtob yani white to black şampuan satın almadan önce siteye giriş yapılır. Hem satın al sekmesine tıklandığında ekrana doldurulması gereken bir alan çıkacaktır. Bu kısımda adı, soyadı, eposta adresi, telefon numarası, siparişin teslim edileceği adres, ödeme şekli gibi bilgiler yer almaktadır. Eğer siparişle ilgili iletilmek istenen bir mesaj varsa sayfada onun yazılabilmesi için özel alan da ayrılmıştır. Gerekli alanlar doldurulduktan sonra ön bilgilendirme ve mesafeli sözleşme okunduğunda dair işaretlemenin yapılması gerekir. Bununla birlikte siparişi tamamla sekmesine tıklanır ve white to black ilgili müşteriye gönderilmek üzere en kısa süre içerisinde hazırlanır.

Hoşunuza gidebilir