Son dönemlerin popüler isimlerinden biri olan Okan Buruk, akımı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Buruk, “İkinci yarıda üç haftalık başlangıçları iyi değil ama çok değerli oyunculara sahipler. Çok başarılı bir teknik direktörleri var. İç sahada çok zorlu bir maç bizi bekliyor. Camianın bizim yanımızda olmaları psikolojik anlamda bizleri güçlendirdi. İç saha ve dış sahada takımlarını destekliyorlar. Bunun Antalyaspor maçında da devam etmesini istiyoruz. Burada çok iyi bir takım, yönetici, taraftar birlikteliği yakaladık. Bunu futbolcularla kazanarak sahaya yansıtmaya başladık. Antalyaspor karşısında kazanıp sevineceğimiz bir maç hayal ediyoruz. İnşallah istediğimiz gibi olur.” sözlerini söyledi. Canlı Bahis ile gelişmeleri yakından takip edebileceksiniz.

Sakat Oyuncular Gündemi Belirledi

Takımın performansında büyük önem sahip olan oyuncuların form durumunu teknik direktör açıkladı. Buruk, “Erzurum Büyükşehir Belediyespor karşısında sporcu sakatlığı riski yüksek bir maç oynadık. Petrucci bu maçta bir şanssızlık yaşadı. Yaklaşık 4 hafta aramızda olamayacak. Ayrıca Musa Çağıran takımla birlikte çalışıyor ama tam olarak kadroya dahil edemedik.” Açıklamalarının ardından gözler sakat oyunculara çevrildi. Forvetbet ile gelecek maçlardaki performanslarını yakından takip edebileceksiniz.

VAR Hakkında Kritik Açıklamalar

Bu senenin en çok eleştiri konularından birde VAR ve hakemler oldu. Yapılan hatalar su götürmez hale gelirken, son açıklamada Okan hocadan geldi. Buruk, “Hakemlerin hata yapabileceğini biliyor ve bunu söylüyoruz. Nasıl oyuncular hata yapıyor, teknik adam olarak bizler hata yapabiliyoruz. Hatayı yapan doğru bir şekilde kendini anlatmak zorunda. Kimseden kötü niyetli, bir takımın kötülüğü, diğerinin iyiliği için hata yapıldığını düşünmüyoruz. Bu yıllardır böyle, bütün dünyada böyle. Maç içerisindeki pozisyonu herkes kendi açısından değerlendiriyor.” İfadelerine yer verdi. Gelecek maçlardaki heyecanı bets10 ile takip etmeye devam edin.

Hoşunuza gidebilir