50 Yaşından sonra bile bu yöntem sayesinde 5 Günde Diz ve Eklem Ağrılarınızdan kurtulun! Daha önce hiç olmadığı kadar enerjik olun!

Bu harika tarifi ayak bileklerini, dizleri ve eklemleri yatıştırır ve onları daha da güçlendirir. Ayrıca acı da yok olacak. Acı, yaş, spor yaralanmaları, ağır şeyler veya genlerden kaynaklanmaktadır.

Bu diz ağrısı en kötüsü ve yürüyüşünüzü kısıtlayabilir.  Yaşlandıkça dizler zayıflar. Daha önce olmadığı  kadar eklemlerimizi yağlamamız gerekiyor..

Bu yağlama, vücutta doğal bir süreçtir ve biz bunu kendi başına kontrol etmiyoruz. Ancak, iyi bir sağlıklı diyet bu yağlamaya yardımcı olabilir ve hasar görmüş derileri daha güçlü yapabilir.

Eklem ağrılarını 5 günde onaran tarif

Bu tarifte ağrıları gidermek için birçok doğal madde, vitamin ve mineralleri vardır. Ayrıca iltihabı azaltır ve içindeki C vitamini, magnezyum, potasyum, silikon, bromelain  enerjilenmenizi sağlar.

Malzemeler

1 bardak portakal suyu
Çeyrek bardak yulaf ezmesi
2 su bardağı kesilmiş ananas
40 gr badem
40 gr bal, doğal
Tarçın 1 çay kaşığı

Tarif

Yulafı sıcak suyla tencereye koyup karıştırın. 3 dakika pişirin ve soğutun. Portakal suyu ve ananası ekleyin. Şimdi badem ve tarçın ekleyin ve son olarak bal. İyice karıştırın. Soğuk yulaf ekleyip tekrar karıştırın. Ananasları Robottan geçirebilirsiniz. Bu karışımı 2 ye bölüp 2 günde bitirin.

Ve lütfen bu tarifi herkesle paylaşın. Özellikle Facebook’ta teşekkürler.

Source: 5 günde eklem ağrılarını söküp atın!

Hoşunuza gidebilir