Amazon Türkiye’de faaliyete girdi. Uzun zamandır beklenen Amazonun bu hamlesi pazarda nasıl bir etki yaratacak hep birlikte göreceğiz. 

Siteye amazon.com.tr üzerinden ulaşım sağlanıyor ve ürünlere ulaşabiliyorsunuz. Fiyatlar için çok fazla kategori gezmedim ama avantajlı ürünler var gibi özellikle bu yeni açılış döneminde indirimli fırsat ürünleri olacaktır. 

Siteye girdiğimizde aşağıdaki açıklama karşımıza çıkıyor.

Bununla beraber kategoriler ve ürünlere ulaşabiliyorsunuz. Sepete ekleyip satın alma işlemine geçebiliyorsunuz. Amazon.com.tr üzerinden satın alma yapabildiğiniz gibi satış kısmı da getirilmiş. Ürünlerinizi satabiliyorsunuz, şu meşhur dropshipping olayını duymuşsunuzdur, artık ülkemizde de Amazon sayesinde müşterilerinize ulaşabilirsiniz. 

Fiyat politikaları son derece önemli diğer platformlar malum bu konuda Amazon ne yapabilir göreceğiz. Amazon’un gücü diğerlerinden fazladır dolayısıyla bazı ürünlerde dönem dönem sağlam indirimler olacaktır. Bu konuda çok rekabetçiler ve Türkiye’de de liderliğe oynayacaklardır. Gelişmeleri göreceğiz. 

Amazon’da Fırsatlar kategorisini düzenli takip etmenizi öneririm. Farklı kategorilerde indirimler yer alır ve düzenli güncellenmektedir.

Siteye gitmek için > amazon.com.tr

Hoşunuza gidebilir