Migren her an her yerde ortaya çıkabilen en sıkıcı rahatsızlıklardan biridir. Migreni olanların çoğu zaman bu ağrılar için düzenli baş ağrısı gibi ama bin kat daha beteri dediğini duyarsınız.

Eğer siz de migrenden şikayetçiyseniz muhtemelen her gün ağrı kesici alıyorsunuzdur. Peki hiç doğal yöntemlerle migreni geçirmeye çalıştınız mı? Evet, otlar ve sebzeler sizin için bu görevi yerine getirebilir.

Migreni Anında Durdurmanın En Etkili Çözümü

Migren, sürekli tekrarlayan ve vücuttaki tüm sistemleri bloke eden baş ağrıları olarak tanımlanıyor. Işığa, sese, kokuya her şeye duyarlı hale geliyorsunuz. En cılız bir güneş ışığı bile sizi deliye çevirebiliyor.

Migreni mide bulantısı, kusma, gözde ışık çakmaları, kör noktalar ve kollarda, bacaklarda karıncalanma hissi takip eder.

Ağrının geçmesi uzun zaman alsa da, tıka basa ağrı kesici almak yerine doğal yolları tercih etmek her zaman daha iyidir. İlaçlar ağrıyı geçici olarak tedavi edebilir ama kalıcı bir hasar verdikleri kesin.

Düzenli olarak aldığınız ibuprofen yerine pembe Himalaya tuzunu denemenizi şiddetle öneririz.

Migreni Anında Durdurmanın En Etkili Çözümü

Bu doğal tedavi yöntemi elektrotlarla doludur, inanılmaz bir alkali etkisi hissederseniz, bağışıklık sistemini güçlendirmenin ve ağrıyı geçirmenin daha iyi bir yolu yoktur.

Limon suyu da bu reçetedeki ikinci alkali maddedir. Pembe Himalaya tuzuyla limonun birleşimi vücudunuzu pozitif anlamda şoka sokacaktır.

Malzemeler:

Yarım çay kaşığı pembe Himalaya tuzu
Yarım limonun suyu
1 bardak su

Hazırlanışı:

Tüm malzemeleri birleştirin güzelce karıştırın ve migrene çözüm olacak içeceğiniz hazırdır! Bir iki dakika içinde kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız.

Hoşunuza gidebilir