Adam Sandler, Jennifer Aniston

İyi bir komedi bulmak çoğu zaman zordur. Size uymaz ya da kafanızda bir ton şey vardır zevk almazsınız, zaman boşa akar…

Bizde bu konuda ufak bir araştırmayla rahatlayabileceğiniz 10 komedi filmini size öneriyoruz. Bu filmler hem komik hem de insanın içini ısıtan sıcak filmler…

Bugünlerde belki biraz nefes almak için buna ihtiyacımız vardır.

Kafayı Boşaltmak için İzleyebileceğiniz 10 Yeni Komedi Filmi

1- Late Night

Late Night – Emma Thompson

Gece şovu yapan bir kadın zor zamanlar geçiriyor. Erkeklerin arasında kadın olmakta zor ve erkek meslektaşları onunla uğraşıyor. Öyle bir şey yapmalı ki kariyerini kurtarmalı!

2- The Specials

Vincent Cassel, Reda Kateb

Bruno ve Malik, 20 yılı aşkın bir süredir otizmli çocuk ve gençlerin öğretmenleri. Her çocuğun sevilmeyi hak ettiğine inanıyorlar. Çocukların arkadaşlarını bulmalarına ve hayata daha iyi uyum sağlamalarına yardımcı olmak için onları birleştirmeye ve takım olmayı öğretmeye karar verirler.

3- My Masterpiece

Guillermo Francella, Luis Brandoni

Arturo ve Renzo uzun zamandır arkadaşlar. Arturo bir galeriye sahip ve tablolar satıyor. Renzo ise iyi resimler yapar, ancak yalnızlığı sever ve bazı resimlerin gerçek sanat olmadığını düşünür. Renzo’nun resimleri popülaritesini kaybettiğinde Arturo, sanatçıların eserlerinin ölümünden sonra çok daha değerli olduğunu hatırlıyor. Ve daha fazla para kazanmak için dahiyane bir plan yapıyor.

4- 100 Things

100 things

En yakın arkadaşlar Toni ve Paul zengindir ve farklı şeyler satın almayı severler. Çok fazla kıyafetleri, ayakkabıları, cihazları, aksesuarları, aletleri vardır. Ama bir gün, ikisi de boş dairelerinde tamamen çıplak uyanırlar. Ve sonra bir partide, tüm normal şeyleri olmadan yaşayabileceklerine dair bir bahis yaptığını hatırlarlar.

5- Murder Mystery

Adam Sandler, Jennifer Aniston

15 yıllık evlilikten sonra Nick ve Audrey nihayet Avrupa’ya gitmeye karar verirler ve uçuşları sırasında onları zengin amcasının teknesinde biraz zaman geçirmeye davet eden bir İngiliz aristokratla tanışırlar. Seyir sırasında teknede bir cinayet olur ve dedektif hikayelerini seven Audrey, kocasını bu garip suçun soruşturmasına sürükler.

6- Booksmart

Booksmart

2 asosyal arkadaş prestijli kolejlere hazırlanmak için tüm okullarının partilerini atlarlar. Ancak her zaman parti yapan sınıf arkadaşlarının da bu kolejlere girmeyi başardıklarını öğrenirler.

7- The Whistlers

The Whistlers

Cristi, Gilda’ya o kadar çok aşık ki, onun için her şeyi yapmaya hazır. O bir polis memuru olmasına rağmen suç dünyasına uzanan bağ her şeyi karmaşıklaştırıyor. Cristi’nin özel bir düdük dili öğrenmesi ve Gilda’nın yardımcısını hapisten çıkarması gerekiyor.

8- Dear Eleanor

Dear Eleanor

Ellie ve Max, tüm ülkeyi gezmek için evden kaçarlar. Eleanor Roosevelt’i bulmak ve Ellie’nin annesinin son hayalini gerçekleştirmek istiyorlar.

9- The Weasel’s Tale

Genç çift çok beğendikleri araziyi almak istiyorlar ve bunun için bir uyanıklık yapmaya çalışırlar. Ancak karşılarındaki yaşlı insanların ne kadar kurnaz ve zeki olabileceğini hayal bile edemezler.

10- Love at Second Sight

Love at second sight

Raphael ve Olivia üniversitedeyken tanıştılar ve kariyeri gelişene kadar mutlu oldular. Yavaş yavaş, Raphaël Olivia’ya daha az ilgi göstermeye başlar ve çalışmalarına giderek daha fazla odaklanır. Sonra olanlar olur ve ciddi bir sınav içine düşerler.

Birbirinden özel içeriklerimizi kaçırmamak için abone olmayı unutmayın!