Hayat hiç kimse için tek düze gitmez. Fakir de olsanız dünyanın en varlıklı insanı da olsanız sizi bekleyen her zaman habersiz gelişmeler ve sonuçlar olacaktır.

Hayatın içinde acı tatlı her şey var. Aşağıda paylaşacağımız fotoğraflarda bazen gülümserken bazen de duygulanabilirsiniz.

1- Fotoğraf harika değil mi 🙂 Bu fotoğraf bir veterinerde çekilmiş, destek dolu bakışlar atan köpeğimiz aslında bir asistan ve  veterinerle birlikte çalışıyor.

© Obito_GF / reddit

2- “Eşim 7 aylık hamileyken meme kanseri oldu ve 7 hafta önce kemoterapiye başladı ve bu sabah sağlıklı bir çocuk doğurdu!”

© benhanan1 / reddit

3- “Annemle öğle yemeği yiyordum ve bu beyefendi merhum eşiyle kahve içiyordu. Aşkın gücü!”

© mrssayler / reddit

4- Kendinizi yürüyemeseniz bile, aslında köpeğiniz ile yürüyebilirsiniz.

© letouxftw / reddit

5- Anne ile son Anneler günü…

© Poppinhymens / reddit

6- Bu mezar taşı İsveç’te 6 yaşındaki bir çocuğa ait.

© sonjabergstrom / reddit

7- Down sendromlu bu kız, uzun süre bir araya gelemediği kardeşini rahatlatmaya çalışıyor.

© Irishcolleen89 / reddit

8- “Bu akşam büyükannemi büyük olasılıkla kaybedeceğim, ama büyükannem ve büyükbabamın bu fotoğrafını sonsuza dek seveceğim. Tam 53 yıldır evliler.”

© DwarfWarrior17 / reddit

9- “4 ay önce bir sığınma evinde kalıyorduk ve kızlarıma iyi bir yatak odası vermem imkansızdı ama şimdi onların bir odası var ben çok mutluyum.”

© mxmoon / reddit

10- “Belki güzel değil ama 33. yaş günümü yalnız geçirdiğim için en sevdiğim pastayı yaptım ve kendimi ödüllendirdim!”

© penholdr / reddit

Hayatın size ne getireceğini hiçbir zaman bilemezsiniz. Tek yapmanız gereken şey ilerlemek. Bazen güçlü bir hastalık sizi ya da sevdiklerinizin başına gelebilir bazense bir kayıp…

Sonuçta hayat öyle bir düzenle kurulmuş ki nefes aldığınız sürece devam etmek zorundasınız. Kendiniz için yaşayın ve sevdiklerinize önem verin. Zaman bir daha asla sizin için geri gelmeyecek ve zaman sizin için asla durmayacak.

Yarın yapmadıklarınız için, kaçırdıklarınız için pişman olmayın…