ZesZLED, gıda dolum paketleme makineleri aydınlatma çözümleri, hijyenin çok dikkat edilmesi gereken gıda sektöründe çok tercih ediliyor. ZesZLED markasının sunduğu TubeLED P60 ve TubeLED P40 Serisi aydınlatma çözümleri, su, yağ, toz, kimyasal gibi her dış etmen maddelerine oldukça dayanıklı şekilde üretilmiş durumdadır. Ortama homojen parlaklık yayan LED ışık özelliği ile de 1. sınıf kalitede çözümler üretiyor.

ZesZLED Düşük Enerjiyi Yüksek Verimlilik ile Sunuyor

Gıda üretimi yapan işletmelerde, aydınlatma ürünleri, gıdaların en etkin şekilde üretilmesi ve paketlenmesi açısından yüksek verimliliğe sahip olmalıdır. ZesZLED, makineleri her dar ortamda dahi en etkin şekilde aydınlatan, yüksek verimlilik ve düşük enerji tüketimine sahip aydınlatma çözümleri sunuyor. Her türlü kimyasal maddeye karşı yüksek dayanıklılık özelliğine sahip aydınlatma armatürleri, hijyen gerektiren gıda üretimi yapan işletmelerde büyük önem arz ediyor.

Gıda Üretim Hattı Aydınlatma Armatürlerinin Özellikleri

ZesZLED markasının ürettiği TubeLED P60 ve TubeLED P40 Serisi gıda üretim aydınlatma armatürlerinin özellikleri şu şekildedir:

 • Homojen ışık yayan özelliği
 • Kimyasal maddelere karşı güvenlik özelliği
 • Son teknolojiye sahip LED Chip özelliği
 • Göz sağlığına duyarlı olarak geliştirilen parlama kontrol özelliği
 • En zor koşullarda %100 verimli ışıklandırma
 • 270⁰ geniş açısında ışık sağlama özelliği
 • Yıllarca kullanım sağlayan PCB LED özelliği
 • 2 yıllık garanti hizmeti
 • %100 yerli üretim
 • Darbelere karşı oldukça dayanıklı olan Polikarbonat yapı
 • Kolay montaj

Uluslararası gıda endüstrisi standartlarına uygun olarak üretilen ZesZLED gıda üretim aydınlatma armatürleri, her anlamda işletmenizin, çalışanlarınızın ve gıda ürünlerinizin güvenliğini yasal mevzuata uygun olarak sağlıyor.

ZesZLED’in Makine Aydınlatma Çözümleri

ZesZLED makine içi aydınlatma ürünleri, operatörlerin işlerini en iyi verimlilikte yapmaları için tasarlanmış, makine içerisine homojen ışık sağlayan çözümlerdir. İşletme güvenliği için yasalarla zorunlu kılınan IP67 güvenlik testlerini başarıyla geçen aydınlatma çözümleri, en zorlu şartlarda yüksek verimlilik ve güvenlik sağlıyor. Sıcaklık, soğukluk, darbeler, titreşimler gibi her türlü dış etmenlere karşı oldukça dayanıklı olup, tüm kimyasal maddelere karşı da sızdırmazlık özelliği bulunuyor.

ZesZLED Aydınlatma Çözümleri Güvenle Tercih Ediliyor

ZesZLED makine aydınlatma çözümleri, tekstil makineleri üretim işletmeleri, gıda dolum ve paketleme makineleri üretim işletmeleri, CNC, mermer üretim işletmeleri, PVC işleme tesisleri, her türlü makine üretimi yapan işletmeler, matbaa makine üretimi işletmeleri gibi aklınıza gelecek her türlü makine üretimi yapan kuruluşta güvenle tercih ediliyor. ZesZLED makine aydınlatma ürünleri, 50.000 saat üstündeki kullanımları dahil, asla bakım gerektirmeyen tasarımları, en iyi kaliteye sahip olmaları, yüksek verimliliği en az enerji tüketimi ile sunmaları sayesinde sektörde her zaman bir adım önde yer alıyor.

CNC Tezgahlarındaki Zorlu Şartlara Uygun Aydınlatma Çözümleri

ZesZLED markası, TubeLED P40, TubeLED P60 ve TubeLED 70 serisi cnc tezgah aydınlatma modelleri ile CNC makinelerinin aydınlatılmasında en iyi çözümleri sunuyor. Yağ, toz, su ve her türlü kimyasal maddelere karşı oldukça dayanıklı olarak üretilen ZesZLED aydınlatma çözümleri, bu süreçte en düşük enerji tüketimi ile işlevini yerine getiriyor.

CNC makinelerindeki üretim süreci için kullanılan makine içi aydınlatma çözümleri, operatörlerin işlerini en rahat ortamda yapmaları için homojen ışık imkanı sunuyor. Bu sayede, en dar yere dahi verimli şekilde ışık oluyor. Bu sayede, CNC alanlarının her yeri kolayca kontrol edilerek, işlerin etkin şekilde yürümesi sağlanıyor.

Makine aydınlatması, endüstriyel led aydınlatma, makine içi aydınlatma, tezgah aydınlatması, pano içi aydınlatma, robot çalışma hücresi aydınlatma ile ilgili bilgi almak istiyorsanız www.zeszled.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.