Şu an bunu okuyan kimse her neredeyse tüm işini bıraksın! Amerika Birleşik Devletleri Virjin Adaları ziyaret edilmeyi bekliyor – ve bunu o kadar çok istiyor ki gelen turistlere tatilde harcamaları için 300 dolar veriyor.

Herşeyi Bir Kenara Bırakın! Virjin Adaları Onları Ziyaret Etmeniz İçin Size Para Ödüyor

Danimarka’nın adaları ABD’de satışının 100. yıldönümü nedeniyle, Virjin adalarını ziyaret eden ve St. Thomas, St. John ve/veya St. Croix beldelerinde peş peşe 3 gece konaklayan turistlere adadaki turlarda, aktivitelerde ve konaklamada kullanmak üzere 300 dolar harcama kredisi ödenecek.

Yıldönümü gününden sonra rezervasyon yaptırmanız önemli değil. Yeter ki  1 Ekim’i geçirmeyin. 1 Ekim’e kadar rezervasyon yaptırdığınız sürece 2017 yılı içinde istediğiniz zaman Virjin Adaları’na seyahat edip bu ayrıcalıktan faydalanabiliyorsunuz.

Condé Nast Traveler dergisine göre, Ziyaretçiler bu uygulamaya katılan otellerde kalmak şartıyla harcama kredisinden faydalanabilecek.

İlgilenenler uygulamaya katılan yerlerin listesine Virjin Adaları internet sitesinden ulaşabilir.

Bu turkuaz suları görünce sizin de içiniz gitmedi mi?

St. John’da bir koydan manzara

St. John

St. Thomas’daki Water Bay’den bir manzara

St. Thomas’daki Water Bay

Bu fotoğraftaki siz de olabilirsiniz 🙂

American, United ve Delta havayollarının direk uçuşları ile ABD’nin doğu yakasından Virjin Adaları’na ulaşmak oldukça kolay. Daha makul fiyatlar sunan JetBlue havayolu ile de Porto Riko aktarmalı olarak St. Thomas ve St. Croix bölgelerine ulaşabilirsiniz. Oraya vardıktan sonra adalar arasında feribotlarla seyahat edebiliyorsunuz.

Hamile olanlar veya hamile kalmayı planlayanlar Virjin Adaları’nı ziyaret etmeden önce, Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezi’nin zika virüsü ile ilgili yayınladığı uyarıyı mutlaka okumalılar.

Virjin Adaları’nda kış mevsimi oranın en yüksek sezonudur. Ama çok şanslısınız çünkü yüksek sezon bitti ve fiyatlar Mart ayından itibaren düşmeye başladı 🙂

Hoşunuza gidebilir