Koltuk takımları, evlerinizde en çok zaman geçirdiğiniz salonlarınızın en önemli üyeleri. Bu nedenle misafirlerinizi ağırladığınız, ailenizle keyifli vakitler geçirdiğiniz, uzanıp dinlediğiniz koltukları seçerken de tabi ki hem bütçenize uygun hem sağlam hem de kullanışlı olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Güzelliğine ve rahatlığına hayran kalarak aldığınız koltuklarınızı kısa bir süre sonra değiştirmek zorunda kalmamak için biraz araştırma yapıp sizin için en iyisini bulmalısınız.

Koltuk takımlarınızı eskidiği için değiştirecekseniz veya yeni ev kuruyorsanız öncelikle oturma grubunuzu konumlandıracağınız yerin ölçülerini iyi bilmelisiniz. Koltuklarınız ne birbirine bitişik durarak odanızı daraltmalı ne de salonunuzun ortasında küçücük kalmalı. Bu nedenle odanızın ölçülerini iyi bilirseniz koltuk takımları ya da köşe koltuklar arasından daha sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz. Eğer salonunuz çok dar değilse rengi, zarif tasarımı ve konforuyla Laurus Koltuk Takımı modern koltuk takımları arasından sizi kendine aşık edebilecek bir seçenek.

Dar Salonlara Uygun Koltuk Takımları

Eğer gönlünüzce döşeyebileceğiniz büyük bir salonunuz yoksa geniş koltuk takımları yerine aradığınız güzelliği ve rahatlığı köşe koltuklarda da bulabilirsiniz. Gelişen teknolojiyle istenilen her renkte, desende ve tarzda üretilen köşe takımları oturma alanlarınıza farklılık ve ferahlık getirecek. Orta boyutlarda modern bir köşe takımı, küçük bir orta sehpa, birkaç iç mekan bitkisi ve küçük bir kitaplıkla oturma odanızı daha rahat ve sakin dekore edebilir, L modeliyle daha az yer kaplayacağı için kendinize yeterince dolaşım alanı da açabilirsiniz. Tarifimiz hoşunuza gittiyse Bass New Koltuk Takımı dikkatinizi çekecektir.

Köşe koltuk takımları alışılanın aksine küçük boyutlarda tasarımlarıyla sadece dar oturma odalarını canlandırmıyor, aynı zamanda geniş salonlara ve geniş ailelere uygun boyutlardaki şık modelleriyle herkesin beğenisini kazanıyor. Spor ve sade algısını ortadan kaldıran tarzlarda köşe takımları gösterişli, aynı zamanda rahat bir dekorasyon yapmak isteyenler için ilk tercihler arasında yer alıyor. Modern ve fonksiyonel köşe koltuk takımları dinlenme ihtiyacınız dışında yatak olabilme özelliğiyle misafirlerinizin kendi evlerinde gibi hissetmelerini sağlarken, sandıklı olmasıyla nereye koyulacağı bilinmeyenler kategorisinden eşyalarınızı da depolamanıza olanak veriyor.

Yaşam alanlarınızda en konforlu anlar için mobilya seçimlerinize daha fazla özen göstermelisiniz.

Hoşunuza gidebilir