Yaşam alanlarında, ofislerde, kamu alanlarında ve daha pek çok farklı kapalı mekanlarda ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarının karşılanabilmesi konusunda kombi teknolojisinden yararlanılabiliyor. Sektörel olarak dünya devi olan Demir Döküm tarafından geliştirilen üstün özellikler barındıran kombi modelleri ile her mekan içerisinde ısınma gereksinimlerini çağdaş dünya koşullarına uygun standartlarda, konforlu ve pratik bir şekilde karşılayabilme şansına sahip olunabiliyor. Böylelikle günümüz modern çağında soba yakmak ya da diğer yakıt sistemlerinin getirmiş olduğu yüksek maliyet, fazla efor harcanması ve kirlilik ile uğraşmak durumunda kalınmıyor. Arçelik Servisi merkezi ise tüm Demir Döküm kombi modellerine yönelik olarak profesyonel standartlarda servis hizmetleri ile daha uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

İleri nesil teknolojilere sahip olan ve günümüzün akıllı teknolojileri ile entegre edilmiş olan kombi modelleri ile dünya genelinde kombi cihazlarına ilişkin olarak devrim niteliğinde yenilikler getiren Baymak markasının kombi modelleri tüm dünya genelinde yaygın şekilde kullanılıyor. Son derece yüksek kaliteleri ve performansları ile birlikte düşük elektrik ve doğalgaz tüketimi sayesinde yaşam alanlarındaki sıcak su ve ısınma gereksinimlerini düşük maliyetler ile karşılayabilme imkanı sunan Baymak kombi modellerinin yıllık kombi bakım uygulamalarından, meydana gelebilecek arızalanmalarına kadar her konuya ilişkin olarak profesyonel kombi servisi desteğini Çekmeköy  Arçelik Servisi merkezinden alabilme imkanı bulunuyor. Bölge genelinde hazır durumda bulunan gezici servis araçları ile garantili kombi servisi hizmetleri süratle tüm tüketicilere ulaştırılarak, gereksiz zaman kayıplarının yaşanmasının ve arızadan kaynaklı mağduriyetlerin uzun süreli olmasının önüne geçilebiliyor.

Her zaman yenilikçi teknolojileri ile sektörel olarak fark yaratmayı başarmış olan Arçelik markasının kombi modellerine ilişkin olarak karşı karşıya kalınabilecek problemlere ilişkin olarak Maltepe Arçelik Servisi merkezinin 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sunulan servis hizmetlerinden yararlanılabiliyor. Böylelikle özellikle kış aylarında son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılan kombilerde meydana gelebilecek problemlerin yarattığı mağduriyetin minimum seviyede tutulabilmesi sağlanabiliyor. Ayrıca parça değişimi gibi işlemlerde sadece orijinal yedek parça kullanımının gerçekleştirilebilmesi uzun vadede daha ekonomik ve daha verimli bir servis hizmetinden yararlanabilme fırsatını getiriyor.

Hoşunuza gidebilir