Otobüste, minibüste, yollarda geçen onca vakitte bazen çok sıkılıyoruz ve ne yapacağımızı bilemiyoruz.

Elimizde akıllı telefonumuz var ancak internette dolanmak birşeyler izlemek yeterince vakit geçirtmiyor mu? Eğer bu soruya cevabınız hayır ise iyi vakit geçirmenizi sağlayacak 5 oyunu sizlere sunuyoruz.

Yoldayken Vakit Geçirebileceğiniz 5 Mobil Oyun

1. Hearthstone

Blizzard yapımı olan özellikle Warcraft hayranlarının çokça ilgisini çekebilecek bir kart oyunu olan Hearthstone, Android ve iOS’de oynanabilen tartışmasız en iyi kart oyunu diyebiliriz. Detaylı ve güzel görselliği, kartlar konusundaki müthiş çeşitliliği ve basit oynanışıyla kesinlikle oyunun başında saatlerinizi geçirebilirsiniz.

2. Traffic Rider

Özellikle motosiklet sevdanız varsa telefonunuzda vakit geçirmek için bu oyun tam size göre. Oyunda isterseniz görevler üstlenip isterseniz de serbest şekilde motor sürüyorsunuz. Motoru birinci görüş açısından sürmemiz ve rahat oynanışıyla hoşunuza gidebilecek  bir oyun.

3. Injustice: Gods Among Us

Dövüş oyunlarını sevenler için Mortal Kombat’a benzer dövüş sistemini çok güzel bir şekilde mobile uyarlamış bu oyunu deneyebilirsiniz. İçerisinde birçok DC kahramanını barındıran bu oyunu hem DC evrenine yakınlaşmak hem de vakit geçirmek için deneyebilirsiniz.

4. Clash Royale

Clash of Clans’dan sıkılan ancak oyunun karakterlerinden kopamayan ve farklı bir tür arayanlar için müthiş bir oyun. Oyunda Clash Of Clans’da sıklıkla gördüğümüz askerleri kullanarak karşı tarafın kalesini yıkmaya çalışıyoruz. Benzer bir strateji türü gibi gözükse de eğer çok zamanınızı yemeyen çerezlik bir oyun arıyorsanız ve Clash of Clans hayranlığınız varsa bu oyun tam size göre.

5. Mobile Legends: Bang bang

Eğer bir MOBA tutkunluğunuz varsa mobil ekranınızda zaman geçirebileceğiniz en iyi oyunlardan bir tanesi. Oyun PC’nin en popüler online oyunlarından olan League of Legends’ın neredeyse birebir kopyası, bu nedenle popülerliği hızla yükseliyor. Siz de eğer MOBA deneyimini kaliteli bir şekilde mobil platformda denemek isterseniz bu oyun size göre.

Hoşunuza gidebilir