Mobil uygulamaları sadece eğlenmek için değil, aynı zamanda ekstra kazanç sağlamak için de kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Bunu biliyor ama bunların hangi uygulamalar olduğunu mu bilmiyorsunuz? Bu 10 uygulamaya bir göz atın o zaman!

Size Para Kazandırabilecek 10 Uygulama!

1. Foap

Fotoğraf çekerek para kazanabileceğiniz bir uygulama karşınızda. Fotoğraf başına isteyeceğiniz ücret size kalmış, yani Foap’dan kazanabileceğiniz paranın bir limiti yok. İnsanların her gün ne kadar çok ve çeşitli fotoğraf aradıklarına inanamazsınız, bir kedi fotoğrafı ile ne kadar para kazanabileceğinize siz bile şaşıracaksınız.

2.Bookscouter

Eğer kurtulmak istediğiniz eski kitaplarınız varsa bu uygulama ile satabilirsiniz. Kitabın barkodunu akıllı telefonunuza okuttuğunuzda size en uygun teklif ve seçenekleri sunuyor ve sizde bu şekilde kitaplarınızı satarak para kazanabiliyorsunuz.

3. Fieldagent

Bu uygulama para kazanmanızı sağlayacak güzel bir uygulama. Navigasyon ekranından “İş Listesi” veya “Harita Görünümü”ne tıklayarak etrafınızdaki işleri bulabilirsiniz. Bir işi seçip üzerine tıklayarak işin detaylarını görebilir ve görevi kabul edebilirsiniz. Kabul ettiğiniz işi tamamlamak için size 2 saat veriliyor. Bu yüzden kendinize uygun işi seçtiğinizden emin olun.

4. Cash For Laptop

Laptopunuzu satarak ekstra para kazanabileceğiniz bir uygulama. Kısaca satmak istediğiniz cihazın türünü seçip, ürün bilgilerini giriyorsunuz. Sonra da ürünü paketleyip, kargolayıp ödemenizi alıyorsunuz.

5. Expensify

Eğer harcamalarınızı kontrol altında tutmakla ilgili sorununuz varsa bu uygulama ile hem paradan hem de zamandan kazanabilirsiniz. Bu uygulama ile harcamalarınızı, fişlerinizi, iş seyahatlerinizi, harcırahlarınızı takip edebilir, masraf raporu hazırlayabilirsiniz. Bu sayede bu tür işlerinizi hızlıca hallederek, para kazanabileceğiniz diğer işlere daha çok vakit ayırabilirsiniz.

6.Ibotta

Alışveriş fişlerinizin fotoğraflarını çekin ve bu uygulamayı kullanarak indirimler kazanın. Ücretsiz bir hesap için kaydolun, mobil uygulamayı indirin ve “İndirimler”i tıklayın. Burada harika teklifler bulacaksınız. İndirimler, ürüne ve promosyona bağlı olarak değişecektir.

7.Casual

Şaşıracaksınız belki ama proje yönetimi yapan Casual ile teslim tarihlerini kaçırmadan ve ekip içindeki problemleri çözerek paradan tasarruf edebilirsiniz. Casual proje yönetimine yeni bir bakış açısı getiriyor: görevleri iş akış şeması olarak çizerek planlıyorsunuz. Casual’ın en farklı özelliği bu görevlerin birbiriyle olan ilişkilerini size görsel olarak sunması. Bu uygulamayı kullanarak verimliliğinizi arttırın.

8.Receipt Hog

Bu uygulamada da Ibotta gibi alışveriş fişlerinizin fotoğrafını çekip Paypal veya Amazon’dan hediye puan kazanabilirsiniz. Ibotta’dan farklı olarak bu fişlerin belli mağazalardan olmasına gerek yok, istediğiniz mağazadan alışveriş yapabilir ve bu fişlerden puan kazanabilirsiniz. Sadece Ibotta’ya göre biraz daha yavaş geri dönüş sağlarsınız.

9.Ncponline

Ncponline’da panele katılın ve ödül puan kazanın. Satın aldığınız ürünleri tarayın ve puan kazanmak için verileri gönderin. Görüşlerinizi almak için sizinle iletişime geçilebilir. Bu uygulama ile para kazanmak haftada sadece 1 saatinizi alacaktır. Her etkileşim için puan kazanırsınız ve yeterli puana sahip olduğunuzda, onları ödül karşılığı nakite çevirebilirsiniz.

10.i-Say Mobile

Bir anket uygulamasına ihtiyacınız varsa seçmeniz gereken uygulama kesinlikle bu! Bu uygulama dünya çapında da bir çok anket yapan Ipsos şirketine aittir. Biraz boş vaktiniz varsa anket doldurarak para kazanabilirsiniz veya puan toplayarak bu puanları daha sonra Amazon, iTunes gibi yerlerde hediye çeki olarak kullanabilirsiniz.

Hoşunuza gidebilir