PH testinin ilk bölümü en çok izlenen videomuz oldu ve çok geniş bir kitle tarafından ilgi gördü. İçtiğimiz suların üzerinde yazan pH derecesiyle gerçek değerler tutuyor mu diye yaptığımız alkali su testinin ikinci bölümü de huzurlarınızda.

İlk testte olmayan markaları denedik bu sefer de. Hamidiye, Sırmakeş, Taşdelen, Özkaynaki Fiji, Reina ve diğerleri.

Piyasadaki Suların pH / Alkali Testi / 2. Bölüm – Bunu İzlemeden Şişe Su Almayın

Bakalım bu da ilk test kadar ses getirecek mi?

İzleyip paylaşmanızı ve su tercih ederken ALKALİ olmasını istiyorsanız bu kaynağa sürekli başvurmanızı diliyoruz.

*** Bu  ile ilgili dikkat edilmesi gereken en önemli konu şu: bu testin sonucu suların kirli ya da temiz olduklarını veya sağlıklı/sağlıksız ayrımı yapmıyor. Bu  sadece ilan edilen pH değerleriyle gerçek değerler tutuyor mu ona bakıyor ve onun neticesini bizlerle paylaşıyor.

Suların pH testi serimizin ilk bölümüne BURADAN ulaşabilirsiniz . Haberi ise şöyleydi:

Sitemizde bir çok kez alkali su içmenin faydalarını sıralayan haberler yayımladık. Suları nasıl alkaliyapabileceğimizden tutun da alkali yiyeceklere kadar bir çok yöntemle vücudumuzun  değerini yükseltmenin mümkün olduğunu biliyoruz. Alkali Su içmenin faydalarını anlatan yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Okuyucularımızdan biri de Türkiye’de satılan bir kısım suların alkali testini yapmış – yani pH değerlerine bakmış – ve bu ’yu bizlerle paylaşmış. Biz de yayınlayıp sizleri bilgilendirmek istedik.

Vücudun sağlıklı olması için alkali olması gerektiğini bildiğimize göre de suların  veya alkali olup olmadığını da bilmek fayda getirecektir. Bu pratik testin sonucunda da piyasada satılan bazı suların pH seviyelerini öğreniyoruz.

İşte ikinci video karşınızdan… İyi seyirler.

BU VİDEOYU İZLEMEDEN ŞİŞE SU ALMAYIN!!

Hoşunuza gidebilir